Haber Detay

ASANSÖR FUARI

7.5.2014

Efor Fuarcılık tarafından yedi  yıldır gerçekleştirilen INELEX 2014 - Asansör ve Asansör Teknolojileri Fuarı, 23-25 Mayıs  tarihleri arasında Uluslararası İzmir Fuar Alanında düzenlenecek.


INELEX 2014; ülkemizde üretim yapan ve ihracatını geliştirmeyi hedefleyen firmaların, yurtdışından gelen ziyaretçilere yerli imalatımızın geldiği noktayı gösterebilecekleri ve ciddi ihracat bağlantıları kurabilecekleri bir platform olacak.

134 firmanın katılımıyla 2012 yılında düzenlenen fuarı, Almanya, Azerbaycan, Bulgaristan, Bosna Hersek, Fas, Gürcistan, Hollanda, Irak, İran, İtalya, İsviçre, İsrail, Mokedonya, Moldovya, Mısır, Kore, Libya, Lübnan, Suudi Arabistan, Suriye, Sirbistan, Türkmenistan, Özbekistan, Filipinler, Rusya, Ukrayna, Ürdün, Yunanistan'dan gelen yabancı ve yerli profesyonel ziyaretçi gezmiştir. 

“Asansör Sempozyumu” ve daha birçok sosyal ve kültürel etkinliğin gerçekleştirileceği INELEX 2014’da siz de yerinizi alın!

Bu fuar 5174 sayılı kanun gereğince T.O.B.B. izni ile düzenlenmektedir.

Düğün Organizasyonları

Bir çiftin düğün günü, unutulmaz olacağı kadar, tüm kaygılardan da uzak olmalıdır. Her çiftin bu çok özel güne dair kendine özgü hayalleri olduğu biliyor ve bu hayalleri gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

Toplantı Organizasyonları

Taleplerinize göre farklı oturma düzenlerinde hazırlanabilen toplantı odaları, eksiksiz teknolojik donanımı, tüm kullanım alanlarında kesintisiz wireless erişimi, ofisinizin konforunu aratmayacak.